Apartamenty na sprzedaż
Inwestuj, wypoczywaj, zarabiaj...
PL GB DE

Lokale mieszkalne z 8% Vat

Apartamenty pokazowe

Apartament NATURA (wykończenie w standardzie PREMIUM)

Apartament nr 2 w budynku nr 11, położony na parterze, 2 pokojowy w tym salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, narożny balkon 11 m².

Te apartamenty spełniają powyższe kryteria i mogą być Twoje: 2/14, 2/15.Zapraszamy do oglądania apartamentu pokazowego po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z naszym Biurem Sprzedaży Apartamentów w Kołobrzegu –
tel. 690 342 658

690 342 658 biuro.kolobrzeg@budnex.pl

Polecamy również nasze inwestycje w innych miastach:

Gorzów Wlkp.Zielona GóraPoznańSwarzędzSzczecinDziwnówek

Apartamenty Kołobrzeg

Obecnie "BUDNEX" jest największą firmą deweloperską działającą w Województwie lubuskim i 12 deweloperem w Europie Środkowo-Wschodniej pod względem liczby wybudowanych mieszkań w latach 2008-2012. Na przestrzeni swojej działalności Spółka zrealizowała ponad 9000 lokali mieszkalnych oraz otrzymała wiele nagród i wyróżnień związanych z prowadzoną przez siebie działalnością.

Apartamenty nad morzem sprzedaż

Jesteśmy firmą o krajowym kapitale i rodowodzie. Funkcjonujemy na rynku od 1996 r. i od tego czasu zdążyliśmy wypracować sobie pozytywny wizerunek wśród naszych klientów. Obecnie jesteśmy jedną z najprężniej funkcjonujących firm deweloperskich na terenie m.in. Ziemi lubuskiej i Wielkopolski. Swoją działalność w zakresie budownictwa prowadzimy w ramach rodzinnej spółki.

Gazele BiznesuLubuski Lider BiznesuLubuski Mister BudowyDiamenty ForbesCIJIV Kamieński Powiatowy Konkurs Gospodarczy