SPRZEDAŻ : 516 264 847

PL DE GB

INWESTUJ, WYPOCZYWAJ, ZARABIAJ...

Lokale mieszkalne z 8% Vat

Poznaj naszą najnowszą inwestycję

Marzysz o własnym apartamencie nad morzem? Zaciszne miejsce na skraju wyspy Wolin tuż przy ujściu rzeki Dziwny powinno być w sam raz dla Ciebie. Z myślą o klientach, którzy poszukują nietuzinkowego miejsca nad Bałtykiem firma Budnex wprowadziła do sprzedaży apartamenty w Porta Mare MARINA Dziwnów. Znajdź apartament skrojony na miarę Twoich potrzeb. Sprzedaż już ruszyła.

Inwestycja Porta Mare MARINA Dziwnów położona jest w zielonej i mniej zatłoczonej części Dziwnowa, tuż przy samej rzece. Od urokliwej plaży zachodniej mieszkańców inwestycji dzielić będzie zaledwie 700 m. Z samej inwestycji rozpościerał się będzie widok na Marinę i Port w Dziwnowie.

Warto dodać, że W ramach Porta Mare MARINA powstaną dwa budynki z 242 apartamentami na sprzedaż. Do wyboru będą lokale o powierzchni od 25 mkw. do 102 mkw. Poszukujący większej życiowej przestrzeni mogą skorzystać możliwość łączenia na życzenie klienta kilku lokali w większy apartament.

znajdź swój apartament

Nowe apartamenty na sprzedaż, Dziwnów

Inwestuj, wypoczywaj
Zarabiaj

O nic się nie martw - kompleksowo zarządzamy nieruchomościami. W ramach tej usługi wchodzi między innymi sprzątanie, wymiana pościeli, czy pozyskiwanie najemców.

Znajdź swój apartament

Przykładowe apartamenty

Za co pokochasz apartamenty
Porta Mare Marina?

Polecamy również nasze inwestycje w innych miastach:

Budnex deweloper