Apartamenty na sprzedaż Dziwnówek
Inwestuj, wypoczywaj, zarabiaj...
PL GB DE

Atrakcje

Morze atrakcji w Porta Mare Wellness & Spa

Jeśli szukasz inwestycji nad morzem, która połączy w sobie wszystkie udogodnienia, oferowane przez wysokiej klasy hotele, z poczuciem komfortu jakie dają prywatne apartamenty, to Porta Mare Wellness & Spa spaja to wszystko w całość. Obiekt został tak zaprojektowany by pełnił kilka funkcji, oferując klientom standard i zakres usług adekwatny do ich potrzeb. Porta Mare Wellness & Spa działać będzie na zasadach aparthotelu, w którym dostępne będą zarówno pokoje hotelowe w jednakowym standardzie jak i apartamenty o funkcjonalności niezależnych, w pełni wyposażonych mieszkań. Taka różnorodność oferty ma umożliwić wczasowiczom swobodny wybór pomiędzy ujednoliconym standardem hotelowym, a apartamentami ze zróżnicowanym wystrojem i wyposażeniem, który wyjdzie naprzeciw zarówno rodzin z dziećmi jak i osób ceniących sobie komfort własnego domu. Kluczowe w funkcjonowaniu Porta Mare Wellnes & SPA jest zaplecze rekreacyjno-usługowe, z którego korzystać będą mogli goście hotelowi, właściciele apartamentów oraz ich goście. Wszystko zostało tak przemyślane by dopasować się do potrzeb wypoczywających w kompleksie osób.

Porta Mare Wellness & Spa to wyjątkowy obiekt, który od bałtyckiej plaży oddzielają tylko wydmy. Jego wnętrza stanowić będą połączenie nowoczesności i multifunkcjonalności. Jasne kolorystyka z akcentami nadmorskimi bezpośrednio nawiązywać będzie do morskiego charakteru obiektu i Róży Wiatrów, czyli historii jaka wiąże się z tym miejscem. Pod nazwą Róża Wiatrów istniał bowiem w tej lokalizacji ośrodek Stoczni Szczecińskiej, który zainspirował nas do stworzenia niezwykłego nadmorskiego kompleksu jakim jest Porta Mare.

Jak i kiedy będzie można z tego skorzystać?

Usługi oferowane przez Porta Mare Wellness & Spa nie będą skierowane wyłącznie do gości hotelowych i mieszkańców apartamentów, a co za tym idzie będzie można swobodnie korzystać z restauracji, kawiarni czy dyskoteki. Zaplecze w postaci basenów, rehabilitacji i centrum SPA będzie również dostępne na zasadach określonych w cennikach usług. Aby właścicieli apartamentów nie obciążać dodatkowymi kosztami utrzymania całego zaplecza usługowo-rekreacyjnego, wszystkie usługi będą prowadzone przez spółkę Porta Mare lub zewnętrzne podmioty z danej branży.

Dla właścicieli apartamentów Porta Mare i ich gości przewidujemy atrakcyjne pakiety umożliwiające korzystanie z oferty rekreacyjno-rehabilitacyjnej kompleksu Porta Mare.

Inwestycja realizowana jest w kilku etapach, sprawdź szczegóły

665 109 671 biuro.dziwnowek@budnex.pl

Polecamy również nasze inwestycje w innych miastach:

Gorzów Wlkp.Zielona GóraPoznańSwarzędzSzczecinKołobrzeg

Apartamenty Kołobrzeg

Obecnie "BUDNEX" jest największą firmą deweloperską działającą w Województwie lubuskim i 12 deweloperem w Europie Środkowo-Wschodniej pod względem liczby wybudowanych mieszkań w latach 2008-2012. Na przestrzeni swojej działalności Spółka zrealizowała ponad 9000 lokali mieszkalnych oraz otrzymała wiele nagród i wyróżnień związanych z prowadzoną przez siebie działalnością.

Apartamenty nad morzem sprzedaż

Jesteśmy firmą o krajowym kapitale i rodowodzie. Funkcjonujemy na rynku od 1996 r. i od tego czasu zdążyliśmy wypracować sobie pozytywny wizerunek wśród naszych klientów. Obecnie jesteśmy jedną z najprężniej funkcjonujących firm deweloperskich na terenie m.in. Ziemi lubuskiej i Wielkopolski. Swoją działalność w zakresie budownictwa prowadzimy w ramach rodzinnej spółki.

Gazele BiznesuLubuski Lider BiznesuLubuski Mister BudowyDiamenty ForbesCIJIV Kamieński Powiatowy Konkurs Gospodarczy