Budnex
Twój wypoczynek i inwestycja
Inwestuj, wypoczywaj, zarabiaj...
PL GB DE

Inwestycja

Leśne Tarasy - lokalizacjaPorta Mare LEŚNE TARASY to część większego nadmorskiego projektu firmy Budnex, należąca do Kompleksu Wypoczynkowo-Rekreacyjno-Rehabilitacyjnego Porta Mare. Inwestycja zlokalizowana w uroczej i cichej miejscowości Dziwnówek, będzie łączyć w sobie zalety, położenia w nadmorskim kurorcie z kojącą obecnością lasów sosnowych. Idealny wybór dla osób szukających "drugiego domu" w wakacyjnej miejscowości i świetna inwestycja położona zaledwie 150m od plaży.

Kameralne, 3-piętrowe budynki apartamentowe.

Porta Mare LEŚNE TARASY będzie docelowo tworzyć osiem, kameralnych, 3-piętrowych budynków apartamentowych. W każdym z apartamentowców znajdować się będzie 27 dwu i czteropokojowych apartamentów o zróżnicowanym metrażu od 29 do 73 m2. Wielkim atutem apartamentów będą przestronne, narożne tarasy z widokiem na otaczający inwestycję, las sosnowy. Każdy z budynków wyposażony zostanie w nowoczesną cichobieżną windę, a w przyziemiach budynków zlokalizowane zostaną indywidualne garaże.


Możliwość wykończenia lokalu w stanie "pod klucz".

Standardowo apartamenty będą przekazywane w stanie deweloperskim, jednak na indywidualne życzenie Klientów jest też możliwość wykończenia lokalu w stanie "pod klucz". W obydwu przypadkach jeszcze na etapie budowy, istnieje możliwość zmian w układzie ścianek działowych jak i przebiegu instalacji. Zmiany będą wykonywane na życzenie i zgodnie z projektem przedstawionym przez Klienta. W inwestycji będzie istniała możliwość wyboru apartamentów z ogrzewaniem elektrycznym lub pompą ciepła. Pierwsze dwa realizowane w tej chwili apartamentowce - będą wyposażone w następujące systemy ogrzewania: apartamentowiec nr 4 - pompa ciepła, apartamentowiec nr 1, 2, 3, 5, 6, 7 i 8 - ogrzewanie elektryczne w systemie elektronicznie sterowanym.


Leśne Tarasy - lokalizacja

665 109 671 biuro.dziwnowek@budnex.pl

Polecamy również nasze inwestycje w innych miastach:

Gorzów Wlkp.Zielona GóraPoznańSwarzędzSzczecin

Apartamenty nad morzem na sprzedaż

Obecnie "BUDNEX" jest największą firmą deweloperską działającą w Województwie lubuskim i 12 deweloperem w Europie Środkowo-Wschodniej pod względem liczby wybudowanych mieszkań w latach 2008-2012. Na przestrzeni swojej działalności Spółka zrealizowała ponad 8000 lokali mieszkalnych oraz otrzymała wiele nagród i wyróżnień związanych z prowadzoną przez siebie działalnością.

Apartamenty nad morzem sprzedaż

Jesteśmy firmą o krajowym kapitale i rodowodzie. Funkcjonujemy na rynku od 1996 r. i od tego czasu zdążyliśmy wypracować sobie pozytywny wizerunek wśród naszych klientów. Obecnie jesteśmy jedną z najprężniej funkcjonujących firm deweloperskich na terenie m.in. Ziemi lubuskiej i Wielkopolski. Swoją działalność w zakresie budownictwa prowadzimy w ramach rodzinnej spółki.

Gazele BiznesuLubuski Lider BiznesuLubuski Mister BudowyDiamenty ForbesCIJIV Kamieński Powiatowy Konkurs Gospodarczy