SPRZEDAŻ : 516 264 847

PL DE GB

O inwestycji

Marzysz o własnym apartamencie nad morzem? Zaciszne miejsce na skraju wyspy Wolin tuż przy ujściu rzeki Dziwny powinno być w sam raz dla Ciebie. Z myślą o klientach, którzy poszukują nietuzinkowego miejsca nad Bałtykiem firma Budnex wprowadziła do sprzedaży apartamenty w Porta Mare MARINA Dziwnów. Znajdź apartament skrojony na miarę Twoich potrzeb. Sprzedaż już ruszyła.

Inwestycja Porta Mare MARINA Dziwnów położona jest w zielonej i mniej zatłoczonej części Dziwnowa, tuż przy samej rzece. Od urokliwej plaży zachodniej mieszkańców inwestycji dzielić będzie zaledwie 700 m. Z samej inwestycji rozpościerał się będzie widok na Marinę i Port w Dziwnowie.

 

Apartamenty wykończone pod klucz

Oferujemy trzy pakiety wykończeniowe zróżnicowane zakresem usług, standardem i ceną

Wybierz swój pakiet

242

apartamenty na sprzedaż, o powierzchni od 25 m² do 102 m²

Warto dodać, że w ramach Porta Mare MARINA powstaną dwa budynki z 242 apartamentami na sprzedaż. Do wyboru będą lokale o powierzchni od 25 m² do 102 m².
Poszukujący większej życiowej przestrzeni mogą skorzystać możliwość łączenia na życzenie klienta kilku lokali w większy apartament.

znajdź swój apartament

Widok na okolicę, przepływające statki i pobliską marinę to jeden z atutów Porta Mare Marina, dlatego każdy z apartamentów będzie miał balkon lub taras. W ofercie dewelopera znalazły się również zjawiskowe apartamenty położone na najwyższych kondygnacjach budynków. Przynależeć do nich będą przeszło 100 metrowe tarasy oraz obszerne nawet 75 metrowe balkony.

Pod całą inwestycją znajdzie się podziemna hala garażowa z 176 miejscami postojowymi. Inwestor przewidział również 69 miejsc parkingowych przed kompleksem. W budynkach znajdą się także miejsca do indywidualnego przechowywania sprzętu sportowego czy plażowego stąd komórki lokatorskie i piwnice.

Rekreacja i wypoczynek

Basen, sauna, sala fitness, plac zabaw, piękne widoki i wiele innych atrakcji

Sprawdź atrakcje

Wypoczywaj jak lubisz

Porta Mare MARINA to miejsce stworzone do rekreacji i wypoczynku. Zespół indywidualnych apartamentów posiadał będzie basen, saunę i salę fitness. Deweloper pomyślał także o najmłodszych mieszkańcach kompleksu apartamentowego, planując na terenie inwestycji plac zabaw.

Nieopodal realizowanej inwestycji znajduje się jezioro Martwa Dziwna, będące dawnym naturalnym ujściem rzeki Dziwny. Miejsce to przekopaniu pod koniec XIX wieku nowego ujścia stało się ostoją ptaków i wielu prawnie chronionych gatunków flory i fauny.

Warto też dodać, że bezpośrednie sąsiedztwo Porta Mare MARINA to Zatoka Wrzosowska, która jest idealnym miejscem do pływania na kitesurfingu. Do tego otoczenie lasów i sąsiedztwo Wolińskiego Parku Narodowego, sprawiają że jest tu zdrowy klimat i czyste powietrze. Miłośnicy jazdy na rowerze skorzystać mogą z licznych tras rowerowych, a miłośnicy gry w golfa mogą oddać się swojej pasji na pobliskim polu golfowym w Grębowie. Nie można zapomnieć też o znajdującym się w okolicy parku miniatur i kolejek.

Duże balkony i tarasy, piękne widoki

Duże przeszklenia - widok m.in. na okolicę, przepływające statki i pobliską marinę

Wybierz swój apartament

Magia miejsca

Skrywający się za tą lokalizacją czar to nie tylko zielone sąsiedztwo i rzeczne nabrzeże ujścia Dziwny.
To również łopoczące na wietrze żagle zawijających do pobliskiej mariny jachtów jak i zwodzony most łączący wyspę Wolin ze stałym lądem.

Inwestycja położona jest na skraju Dziwnowa co z jednej strony oferuje ciszę i spokój, z drugiej zaś uroki i zalety nadmorskiego kurortu na wyciągnięcie ręki.

W porcie rybackim można kupić świeżą rybę wprost z kutra, niedaleka przystań statków pasażerskich oferuje turystyczne rejsy, a nowa promenada na plaży w Dziwnowie to kwintesencja małych nadmorskich miejscowości, którą na tle innych kurortów wyróżnia chociażby Aleja Gwiazd Sportu.

Z Dziwnowa bisko jest do uzdrowiskowego Świnoujścia i Kamienia Pomorskiego, znanego również z koncertów muzyki sakralnej. Nie można też zapominać o słynących z letniego Festiwalu Gwiazd Międzyzdrojach.

Kompleksowe usługi

Możliwość wykończenia apartamentu pod klucz, zarządzanie najmem - w pełnym zakresie

Dowiedz się więcej

O NIC się nie martw

Firma Budnex duży nacisk kładzie na kompleksowe podejście i obsługę klienta stąd rozwiązania, które wyjść mają naprzeciw oczekiwań marzących o swoim nadmorskim apartamencie.


Trzy pakiety wykończeniowe

Klienci mają możliwość skorzystania z usługi rekomendowanej i fachowej firmy remontowej oferującej wykończenia apartamentu pod klucz w wybranym przez klienta standardzie. Dostępne są trzy pakiety wykończeniowe zróżnicowane zakresem usług, standardem i ceną. Ci, którzy zdecydują się na wynajem zakupionego apartamentu skorzystać mogą z oferty zarządzania nieruchomością przez spółkę Porta Mare. W ramach tej usługi wchodzi między innymi sprzątanie, wymiana pościeli, czy pozyskiwanie najemców.

Polecamy również nasze inwestycje w innych miastach:

Budnex deweloper