Apartamenty na sprzedaż Dziwnówek
Inwestuj, wypoczywaj, zarabiaj...
PL GB DE

O inwestycji

SŁONECZNE TARASY to kolejny etap zaplanowanego z dużym rozmachem, nowoczesnego kompleksu apartamentowo – wypoczynkowego Porta Mare w Dziwnówku.

Inwestycja SŁONECZNE TARASY, której sprzedaż została rozpoczęta wiosną 2016 roku, jest niejako kontynuacją cieszących się wielkim zainteresowaniem, ukończonych i w 100% wyprzedanych, apartamentów Porta Mare LEŚNE TARASY.

Natomiast budowę całego kompleksu Porta Mare zapoczątkowała realizacja ukończonego w 2013 r. apartamentowca wschodniego, znanego jako Porta Mare APARTAMENTY PRZY PLAŻY. Po ogromnym sukcesie tego pierwszego i rosnącym zainteresowaniu zarówno, ze strony Kupujących jak i chętnych do wynajmowania apartamentów Porta Mare, firma Budnex oddała do użytkowania dwa następne budynki apartamentowe, tym razem, w części inwestycji pod nazwą LEŚNE TARASY. Kolejne apartamenty w otoczonym lasem zespole budynków, w większości już wyprzedane, są na ukończeniu lub w trakcie realizacji. W toku są również należące do kompleksu, inwestycje zlokalizowane przy samej plaży: Porta Mare APARTAMENTY PRZY PLAŻY – Budynek Zachodni i Porta Mare WELLNESS & SPA.

Całe przedsięwzięcie zostało tak zaplanowane, aby połączyć w sobie zalety posiadania prywatnych apartamentów zlokalizowanych w cichej i spokojnej miejscowości z pełną bazą rekreacyjną. Docelowo kompleks zostanie wyposażony w basen, boiska, sale konferencyjne i restauracje oraz gabinety obejmujące pełny zakres zabiegów WELLNESS & SPA.

Porta Mare to idealna propozycja dla osób szukających dobrej inwestycji pod wynajem jak i na użytek własny, "drugi dom" nad morzem.

W najnowszym aktualnie rozpoczętym etapie Porta Mare SŁONECZNE TARASY powstanie 209 apartamentów zlokalizowanych w 4 obiektach położonych zaledwie 300m od plaży. Apartamenty o powierzchni od 29 do 75 m2, będą 2 i 3 pokojowe z pokojem dziennym z aneksem kuchennym. Przy odpowiednio wczesnym podpisaniu umowy, istnieje możliwość łączenia apartamentów i zmian w ich aranżacji.

W pierwszym budynku w którym zakończenie budowy i przekazanie lokali zakontraktowane jest na koniec 2017 r. znajdować się będzie 46 apartamentów i 6 lokali usługowych. W apartamentowcu zainstalowana zostanie cichobieżna nowoczesna winda, a architektura obiektu, nawiązywać będzie do nadmorskiego klimatu.

Zgodnie ze standardem wykończenia apartamenty będą wykończone w stanie deweloperskim, jednak na indywidualne życzenie Klientów jest też możliwość wykończenia lokalu w stanie "pod klucz".

Tak, jak w pozostałych inwestycjach Porta Mare, w SŁONECZNYCH TARASACH, istnieje możliwość podpisania umowy o kompleksowej opiece nad apartamentem i tym samym maksymalizacji przychodów z najmu.

Odkryj potencjał inwestycyjny Porta Mare i przekonaj się czy warto u nas zainwestować,

wynajmij u nas apartament: www.portamare.pl

665 109 671 biuro.dziwnowek@budnex.pl

Polecamy również nasze inwestycje w innych miastach:

Gorzów Wlkp.Zielona GóraPoznańSwarzędzSzczecin

Apartamenty nad morzem sprzedaż

Obecnie "BUDNEX" jest największą firmą deweloperską działającą w Województwie lubuskim i 12 deweloperem w Europie Środkowo-Wschodniej pod względem liczby wybudowanych mieszkań w latach 2008-2012. Na przestrzeni swojej działalności Spółka zrealizowała ponad 8000 lokali mieszkalnych oraz otrzymała wiele nagród i wyróżnień związanych z prowadzoną przez siebie działalnością.

Apartamenty nad morzem sprzedaż

Jesteśmy firmą o krajowym kapitale i rodowodzie. Funkcjonujemy na rynku od 1996 r. i od tego czasu zdążyliśmy wypracować sobie pozytywny wizerunek wśród naszych klientów. Obecnie jesteśmy jedną z najprężniej funkcjonujących firm deweloperskich na terenie m.in. Ziemi lubuskiej i Wielkopolski. Swoją działalność w zakresie budownictwa prowadzimy w ramach rodzinnej spółki.

Gazele BiznesuLubuski Lider BiznesuLubuski Mister BudowyDiamenty ForbesCIJIV Kamieński Powiatowy Konkurs Gospodarczy