Twój wypoczynek i inwestycja
Inwestuj, wypoczywaj, zarabiaj...
PL - apartamenty GB - apartamenty DE - apartamenty

Inwestycja

Porta Mare APARTAMENTY PRZY PLAŻY - Budynek Zachodni to najnowsza inwestycja firmy Budnex w Dziwnówku. Apartamentowiec, którego budowa rozpoczęta została w 2015 roku, będzie stanowił ważną część Kompleksu Wypoczynkowo-Rekreacyjno-Rehabilitacyjnego Porta Mare. Budynek zlokalizowano w zachodniej części działki, i będzie on stanowić wizytówkę całego założenia. Wyjątkową cechą wyróżniającą ten niewielki ale nowoczesny budynek jest jego lokalizacja przy samym zejściu na plażę, jednym z dwóch głównych zejść nad morze w Dziwnówku. Obiekt powstaje tuż przy wydmach, w pierwszej linii zabudowy, w związku z czym przyszli właściciele mają gwarancję niezmiennego widoku na morze. Taka lokalizacja to również gwarancja najwyższej jakości użytych materiałów i rozwiązań architektonicznych.

Obiekt będzie kameralny, bo jedynie trzykondygnacyjny, będzie zawierał 24 apartamenty, które zlokalizowano na I i II piętrze budynku. Apartamenty o powierzchni od 36 do 84 m2 będą jedno i dwupoziomowe (apartamenty z antresolą). W parterze obiektu przewidziano atrakcyjne lokale użytkowe, a w podziemiu budynku znajdować się będzie hala garażowa z miejscami postojowymi. Obiekt zostanie wyposażony w cichobieżną windę oraz wygodne klatki schodowe. Apartamenty zaprojektowano jako 1 i 3 pokojowe, a każdy będzie posiadał balkon. Przy odpowiednio wczesnym zakupie apartamentu, w większości z nich istnieje możliwość dopasowania układu ścianek działowych do indywidualnych oczekiwań i potrzeb przyszłych właścicieli. Szczegółowych informacji w tej sprawie udzielają Biura Sprzedaży Budnex oraz kierownictwo budowy.

Ze względu na atrakcyjne położenie szczególnie polecamy tę lokalizację Klientom Inwestycyjnym. Już ten fakt daje gwarancję pewnych przychodów z wynajmu apartamentów, a my oferujemy możliwość zarządzania Państwa apartamentem, aby uzyskiwanie tych przychodów maksymalnie Państwu ułatwić. Ponieważ lokale przekazywane są w stanie deweloperskim, na indywidualne życzenie, oferujemy Państwu pomoc w wykończeniu apartamentu pod klucz.

Termin przekazania apartamentów - 15 styczeń 2017 r.

Apartamenty nad morzem sprzedaż, Budynek Zachodni Apartamenty nad morzem sprzedaż, Budynek Wschodni

665 109 671 biuro.dziwnowek@budnex.pl

Polecamy również nasze inwestycje w innych miastach:

Gorzów Wlkp.Zielona GóraPoznańSwarzędzSzczecin

Apartamenty na sprzedaż, Dziwnówek

Obecnie "BUDNEX" jest największą firmą deweloperską działającą w Województwie lubuskim i 12 deweloperem w Europie Środkowo-Wschodniej pod względem liczby wybudowanych mieszkań w latach 2008-2012. Na przestrzeni swojej działalności Spółka zrealizowała ponad 8000 lokali mieszkalnych oraz otrzymała wiele nagród i wyróżnień związanych z prowadzoną przez siebie działalnością.

Apartamenty nad morzem sprzedaż

Jesteśmy firmą o krajowym kapitale i rodowodzie. Funkcjonujemy na rynku od 1996 r. i od tego czasu zdążyliśmy wypracować sobie pozytywny wizerunek wśród naszych klientów. Obecnie jesteśmy jedną z najprężniej funkcjonujących firm deweloperskich na terenie m.in. Ziemi lubuskiej i Wielkopolski. Swoją działalność w zakresie budownictwa prowadzimy w ramach rodzinnej spółki.

Gazele BiznesuLubuski Lider BiznesuLubuski Mister BudowyDiamenty ForbesCIJIV Kamieński Powiatowy Konkurs Gospodarczy